E-Posta

info@marmarapetlevha.com

Telefon

+90 212 699 74 70


Hakkımızda

Hakkımızda

MARMARA PET LEVHA VE PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2011 yılında İstanbul'un Esenyurt ilçesinde 3500 m2 kapalı alanda pet folyo (levha) üretimine başlamış olan, kaliteli ürünü en iyi hizmet anlayışı ile sunmayı prensip edinmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluştur.  2018 yılı başında yeni tesisine taşınan firma, makine parkurunu son teknoloji üretim hatlarıyla baştan aşağıya yenilemiş ve kapasitesini yılda 24.000 tona kadar çıkarmıştır. Kapasitesinin önemli bir kısmını ihracata ayırırken toplamda 20 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bir Dünya Markası olma hedefiyle yola çıkan firma, kısa sürede kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olmasından dolayı sektörün en hızlı büyüyen firması olmayı başarmıştır.

 

MİSYON

MARMARA PET LEVHA VE PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak yüksek teknoloji ile üstün kalite performansı sunmanın yanında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızla büyümeye devam etmekteyiz. 

VİZYON

MARMARA PET LEVHA VE PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak mevcut ürün gamımızı kalitemizden ödün vermeden daha da çeşitlendirerek bir dünya markası olmayı kendimize hedef olarak belirledik.