E-Posta

info@marmarapetlevha.com

Telefon

+90 212 699 74 70


Haberler

  • Haberler
  • INTERPLASTICA 23 Ocak 2018 / 26 Ocak 2018

INTERPLASTICA 23 Ocak 2018 / 26 Ocak 2018

 

Interplastica, Rusya'nın Moskova kentindeki Expocentr Krasnaya Presnya'da 23-26 Ocak 2018 tarihleri ​​arasında düzenlenen 4 günlük bir etkinliktir. Bu etkinlik plastik ve kauçuk endüstrileri için Makine ve Ekipman, Hammadde ve yardımcı maddeler, Plastik ve kauçuk ürünler, Plastik ve kauçuk endüstrileri için hizmetler, Lojistik vb. Ürünler sergiliyor.

Interplastica plastik ve kauçuk işleme ve bölgenin lider endüstri platformu için uluslararası bir uzmanlık sergisidir. Plastik ve kauçuk endüstrisi için makine ve teçhizatın temsili bir özetini, ayrıca işleme ve geri dönüşüm makinelerini, araçlarını ve çevresel ekipmanlarını, ölçüm, kontrol, düzenleme ve doğrulama teknolojisini, ham ve yardımcı malzemeleri, plastik ve kauçuk ürünleri, lojistik, depo teknolojisi ve hizmetleri. Interplastica'ya katılanlar öncelikle plastik işleme ve kimya endüstrisinden, ayrıca makine mühendisliği ve kullanıcı endüstrilerinden geliyor. Muazzam uluslararası varlık, ticaret uzmanlarına, dünyanın her köşesinden Rusya pazarına özel olarak uyarlanmış yeniliklerden kapsamlı bir genel bakış kazanma fırsatı sunuyor.

Marmara Pet Levha ve Plastik San. Ltd. Şti. olarak 16 m2'lik bir standla katılım sağladık. Firmamız için yeni bir pazar olan Rusya pazarını daha yakından tanımamız açısından son derece verimli geçen bu fuarda, sektörün en büyük firmasıyla tanışma fırsatı bulmuş olup ticari ilişkimizi dostluk seviyesinde başlatmış olduk.